Dzień Babci i Dziadka w grupie „Poziomki”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Z  tej okazji w  piątkowy poranek nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście- nasze kochane Babcie i kochani Dziadkowie. Czekaliśmy na nich z niecierpliwością, by móc zaprezentować im specjalny program artystyczny, w którym dzięki wierszom i piosenkom wyraziliśmy to jak bardzo cieszymy, że są wśród nas.

Na koniec części artystycznej podziękowaliśmy Babciom i Dziadkom wręczając im przygotowane własnoręcznie upominki, a następnie nasze panie zaprosiły nas do udziału w konkursach. Dziadkowie zmierzyli się z quizem wiedzy o wnuczkach, a my- dzieciaki rozpoznawaliśmy po głosie nasze Babcie i Dziadków. Po zabawie nadszedł czas na wspólny taniec do piosenki „Kaczuszki”.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Rozpromienione twarze naszych najbliższych dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile i wspólnie spędzony czas.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień.

Zapraszamy na fim