Jesteś tutaj:

Dyrekcja, pracownicy

a przede wszystkim

dzieci

serdecznie dziękują za bezinteresowną pomoc i życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji naszych planów, czyli zakupu nowych sprzętów na plac zabaw,

w szczególności

panu Burmistrzowi, Grzegorzowi Nowosielskiemu

oraz sponsorom

- firmie Canexpol Sp.z o.o z Komorowa/Ostrowii Mazowieckiej,

- firmie PHU.APIN pana Andrzeja Pieńkosza

oraz Państwu Łutkowskim.

motyl

podziękowania

Szanowni Państwo!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, przedszkolakom, pracownikom przedszkola za uczestnictwo, zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu Festynu Rodzinnego 2015 w naszym przedszkolu. Szczególne podziękowania składamy:

• panom: Szymonowi Strychalskiemu z AMP Gol oraz Karolowi Skoczeń z Bugu Wyszków za pomoc w organizacji meczu,

• pani Edycie Stokoarskiej z cukierni „U Rełkowej” za pyszne lody,

• seniorom z Domu Dziennego Pobytu za przedstawienie,

• pani Joannie Zglec z klubu fitness „Power Fit” za Zumbę,

• zaangażowanym rodzicom paniom: Katarzynie Toczko, Magdzie Mielczarczyk, Renacie Kaczmarczyk.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym festynie!

• Dyrekcja, pracownicy i dzieci Przedszkola Integracyjnego nr 4 w Wyszkowie serdecznie dziękują panu Zbigniewowi Kowalczykowi, właścicielowi firmy BUDOMUR za bezinteresowną pomoc w remoncie pomieszczeń magazynowych .

Bardzo dziękujemy!

• Dyrektor i nauczyciele Przedszkola Integracyjnego nr 4 oraz dzieci dziękują pani Katarzynie Toczko za przekazanie mnóstwa wspaniałych zabawek dla naszych przedszkolaków

•  Serdeczne podziękowania dla państwa Ponichtera, rodziców Dawida za dostarczenie większej ilości makulatury i korków do naszego przedszkola

Dziękujemy !

• Wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do powodzenia akcji zakupu ławek na plac zabaw serdecznie DZIĘKUJEMY !!!

Podziękowania.

Przedszkolaki z grupy 5 serdecznie dziękują absolwentce tej grupy Dominice Milczarczyk za gry planszowe puzzle i zabawki podarowane naszej grupie. Dziękując za pamięć życzymy samych sukcesów w szkole i zapraszamy do odwiedzania nas w grupie.

Czytaj więcej o: Podziękowania.