DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego Dzień Babci i Dziadka jest niezwykle ważną uroczystością. Ten wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez i celebrowany każdego roku.

Maluszki z grupy Jarzębinki 08.02.2024 roku gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Mimo ogromnej tremy, maluchy poradziły sobie rewelacyjnie! Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Po wspaniałych występach odbył się słodki poczęstunek.

Takie spotkania są zawsze pełne uśmiechu i wzruszeń. Dziękujemy wszystkim Gościom za mile spędzony czas, świetną zabawę oraz życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!

Zapraszamy na film...