WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2024

W ostatnią niedzielę stycznia 28 stycznia 2024r w całym kraju odbywał się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem Finału WOŚP było zebranie funduszy na zakup sprzętu do diagnozowania oraz monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych, a hasło tegorocznego finału brzmi: „Płuca po pandemii”. W niedzielne przedpołudnie w ZSnr2 im. Kopernika na ul.Świetojańskiej w Wyszkowie ,w pięknej , nowoczesnej hali sportowej odbył się występ młodszych i starszych artystów.

Nasze przedszkole reprezentowała grupa najstarsza- „Malinki” pod opieką pań: Agnieszki Traczyk, Bożeny Laszczki i Katarzyny Dworeckiej-Kozon . Młodzi artyści zatańczyli pod kierunkiem pani Kasi Dworeckiej-Kozon, układ taneczny do piosenki Cleo i Kwiatkowskiego- Bratnie Dusze”. Grupę reprezentowali: Ania , Amelka , Hania J., Hania M., Marcelina., Basia Iga , Eryk , Kuba , , Pavlo , Staś i  Aleksander . To był niezwykły taniec, który przyciągnął wszystkie spojrzenia zgromadzonej publiczności i jak przystało na wielkie OTWARCIE – wielkiego wydarzenia- impreza  rozpoczęła z wielkim PRZYTUPEM… Dziękujemy wszystkim zaangażowanym RODZICOM, którzy zechcieli tego dnia poświęcić swój czas,  przyprowadzić swoje pociechy… bez Was nic by się nie wydarzyło.