BAL KARNAWAŁOWY -NA DZIKIM ZACHODZIE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak było również u nas…

12 stycznia wszystkie dzieci z przedszkola spotkały się na Dzikim Zachodzie, zatem na parkiecie królowali kowboje oraz Indianie i Indianki. Na naszym balu nie zabrakło również, pięknych księżniczek, dzielnych superbohaterów oraz zwierzaków. Zabawy i konkursy były tematycznie związane z Dzikim Zachodem. Natomiast  muzyka wprawiała w taneczny nastrój wszystkie dzieci. Przedszkolaki chętnie brały udział w różnorodnych konkurencjach; nauczyły się tańca Kowbojskiego, a także Indiańskiego, brali udział w konnym wyścigu.  Atrakcją okazała się foto-budka, czyli zdjęcie kowboja i kowbojki.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Na naszym Dziki Zachodzie atmosfera była naprawdę magiczna, a wszyscy uczestnicy sprawili, że to wydarzenie było niezapomniane.

Kolejny wielki bal karnawałowy już za rok.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia

Dziękujemy paniom  przygotowującym sale do balu   - paniom z grup -Jagódek i Ananasków, a szczególne podziękowania dla pani Magdy z Ananasków i Natalii z Jagódek za muzykę, konkursy i super prowadzony bal.