MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH

Dnia 10. 01. 2023r. w naszym przedszkolu odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych ,,Magiczny Czas”. Wzięło w nim udział 23 dzieci z  wyszkowskich przedszkoli. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku dodały przygotowane piękne stroje oraz dekoracje.  Przedszkolaków oceniało jury konkursowe  w składzie - przewodnicząca , pani Irena Zdunek, kierownik artystyczny Rewii Dziecięcej Sylaba, pan Sławomir Cieślak, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych oraz pani Grażyna Wójcik, dyrektor Przedszkola Integracyjnego nr 4 .Poziom konkursu, jak orzekło jury, był bardzo wysoki i wyrównany.  Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi, a przedszkola biorące udział w konkursie pamiątkowymi statuetkami. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek jeszcze raz poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia.

Laureaci konkursu:

Grupa 3-4 latków:

1 miejsce: JOWITA KAMIONOWSKA Z PRZEDSZKOLA NR 9

2 miejsce: MARIA KALATOR I ANNA WIĘCKOWSKA Z PRZEDSZKOLA NR 1

3 miejsce:  IZABELA DELUGA, IGA OBRĘBSKA, KLARA JASZEWSKA

Z PRZEDSZKOLA INTEGRACYJNEGO NR 4

Grupa 5-6 latków:

1 miejsce: KORNELIA WARSZAWIN, MARIA BORKOWSKA, NATALIA WYSZYŃSKA Z      PRZEDSZKOLA NR 7

2 miejsce:  BARBARA ŻMUDA  Z PRZEDSZKOLA NR 9

3 miejsce: BERENIKA JADKOWSKA, ALEKSANDRA JANKOWSKA, ALEKSANDRA POWIERZA Z PRZEDSZKOLA NR 1

3 miejsce: MACIEJ DELUGA, HANNA MROCZKOWSKA, ANNA DĘBSKA Z PRZEDSZKOLA NR 4

Zespoły rodzinne: