SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

i każde dziecko prezent dostanie.

A kiedy rozda już prezenty,

Wraca do nieba uśmiechnięty”.

W środę obchodziliśmy imieniny Mikołaja, jeśli mowa o imieninach nie mogły odbyć się bez solenizanta. Odwiedził nas gość specjalny- ubrany w czerwony strój, czerwoną czapkę, z białą brodą i ogromnym workiem- był to sam Święty Mikołaj. Przywitaliśmy go życzeniami oraz piosenką i zaprosiliśmy do wspólnej zabawy. Czekało na nas wiele konkurencji, graliśmy w „Gorący prezent”, następnie rywalizowaliśmy ze sobą tworząc bardzo długie łańcuchy choinkowe, a na koniec czekało nas artystyczne wyzwanie, musieliśmy zapakować prezenty, ale nie były to zwykle prezenty, byliśmy nimi my- dzieci!! Mieliśmy ogrom śmiechu i radości. Naszemu Mikołajowi bardzo podobała się nasza zabawa, mimo iż musiał uciekać do innych dzieci, by rozdać im prezenty to zostawił nam wspaniałą wiadomość w postaci filmu. Ogarnęło nas ogromne wzruszenie, gdy Mikołaj mówił do nas, że jesteśmy cudownymi dziećmi.

Dziękujemy Mikołaju za wspaniały dzień.

Do zobaczenia za rok, będziemy czekać na Ciebie z niecierpliwością.