SZKOLENIE - ,,Autyzm - autentyczna historia''

Szanowni Państwo,

zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie z Pawłem Burczykiem i Olimpią Poniźnik-Burczyk  SZ

Termin :   21.06.2023r.

Godzina: 18.00 – 20:00

Forma spotkania : online ,,na żywo'', za pośrednictwem platformy edukacyjnej.

Ø  Adresaci :

Szkolenie przeznaczone dla rodziców, opiekunów w żłobkach, nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Ø  Program

1. Początki - jak "odkrywaliśmy" autyzm . Co nas niepokoiło, dziwiło, martwiło.

2. Diagnoza- jak potwierdziliśmy nasze obawy.

3. Wątpliwości- jak "oswoiliśmy" autyzm. Co było trudne dla nas - rodziców.

4. Terapie- jak wspomagaliśmy rozwój córki, żeby żyło jej się lepiej, wygodniej, szczęśliwiej.

5. Edukacja- życie szkolne naszego dziecka . Co się wydarzyło przez 14 lat edukacji.

6. Prawa - jak dochodziliśmy naszych praw. Co w systemie piszczy.

7. Świadomość- jak "uczymy" Polaków autyzmu. Co robimy teraz.

8. Wsparcie - jak wielka jest potrzeba rozmów o autyzmie z rodzicami autystów.

9. Projekt "Zobaczyć Lili"

Ø  Prowadzący : Paweł Burczyk i Olimpia Poniźnik - Burczyk

Jest absolwentem warszawskiej PWST, którą ukończył w 1992 r. W tym samym roku zadebiutował w teatrze. Po raz pierwszy przed kamerami wystąpił w 1979 r. w jednym z odcinków serialu "W słońcu i w deszczu". Popularność zyskał dzięki roli Luksusa w telewizyjnym serialu komediowym „13 posterunek”. Na swoim koncie ma ponad 130 ról filmowych, telewizyjnych i teatralnych (między innymi w Oskarowym filmie „Ida”). Od paru lat związany z Teatrem Kamienica. Od trzydziestu lat wykłada na uczelniach teatralnych: Akademia Teatralna w Warszawie Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia (wydział aktorski) Accademia d' Arte Drammatica della Calabria Paweł Burczyk i jego żona Olimpia są rodzicami dwójki dzieci: Maksymiliana i Wiktorii, u której w dzieciństwie rozpoznano autyzm. Dziś dzielą się swoimi doświadczeniami z innymi rodzicami, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, wspierają ich i doradzają. Swoim działaniem chcą szerzyć wiedzę na temat autyzmu. Aktor od pewnego czasu tworzy pełnometrażowy film fabularny będący opowieścią o życiu jego i jego rodziny: "Zobaczyć Lili-autystyczna, autentyczna historia"

Ø  Koszt uczestnictwa w spotkaniu:

* 40 zł / osoba

Kwota zostanie przekazana  na produkcję pełnometrażowego filmu fabularnego, w którym Paweł Burczyk chce pokazać świat widziany oczami dziecka autystycznego, niezrozumienie społeczne, biurokrację, chaos edukacyjny i wiele innych trudności, z jakimi musi zmagać się rodzic dziecka autystycznego

Szczegóły i zapisy :

Dorota Olszewska

e-mail: biuro@akademiaoswiaty.com

tel.: 888 282 846

Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Z pozdrowieniami,

Akademia Oświaty, Placówka Kształcenia Ustawicznego
ul. Szkolna 11, 06-100 Pułtusk
adres korespondencyjny: ul. Królowej Marysieńki 29/1, 05-230 Kobyłka