Program Partnerski Akademii Pedagogiki Specjalnej

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole uczestniczy w

Programie Partnerstwa

Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej

Celem Programu Partnerstwa APS jest wspieranie placówek edukacyjnych w zakresie wymiany wiedzy, stosowania
dobrych praktyk oraz wdrażania nowatorskich działań edukacyjnych.

KORZYŚCI DLA PRZEDSZKOLA W RAMACH PROGRAMU PARTNERSTWA APS

CERTYFIKAT DLA PLACÓWKI

Otrzymanie tytułu "Przedszkole uczące się" w formie certyfikatu podpisanego przez Rektora APS.

POMOCE DYDAKTYCZNE

Bezpłatny dostęp do pomocy dydaktycznych i metodycznych APS.

DOSTĘP DO NEWSLETTERA

Dostęp do newslettera edukacyjnego z najnowszymi informacjami na temat edukacji przedszkolnej obejmującego m.in.: specjalistyczne artykuły, informacje o trendach w edukacji przedszkolnej, zaproszenia na wydarzenia, informacje o dofinansowaniach i konkursach dla przedszkoli.

WARSZTATY DLA DZIECI

Bezpłatne warsztaty dla 15-20 osobowej grupy dzieci z zakresu robotyki. Zajęcia realizowane są w siedzibie przedszkola przez specjalistów APS.

WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI

Zaproszenie na całodniowe, stacjonarne szkolenie z zakresu edukacji technicznej, które zostanie zrealizowane w siedzibie Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.